REFERENCE


"Velmi se mi líbilo propojení teorie a praxe, ochota Zuzky i Olgy - odpověděly na všechny dotazy. Suprový byl i doktor Kovanda a jeho praktické ukázky." (anonym*) 

INFORMAČNÍ KURZ SPIRALDYNAMIK®


"Byl to velmi příjemný víkend s moc fajn lektory a v hezkém prostředí. Lektoři ochotní a vstřícní. Kurz byl pro mě přínosný jak do fyzioterapeutické praxe, tak jako lektorovi skupinových lekcí." (*anonym)

INFORMAČNÍ KURZ SPIRALDYNAMIK®


"Kurz mi přišel opravdu přínosný, protože mi za prvé ujasnil mnoho mnou jen z části pochopených informací. Tyto informace mi dobře propojil v celek. Za druhé mi byl velkým přínosem pro psaní mé práce týkající se plosky nohy a postury. Díky za to! :) " M.K. 

                                                                          BAREFOOT


"Kurz bol super. Mám pocit, že teraz bol pre mňa ideálný pomer teórie a praxe. Som prekvapená, akú uvolněnosť som získala v rámci hrudníku (hlavne keď to porovnám so sobotou ráno). Už sa těším na ďalšie kurzy." M.N.

INFORMAČNÍ KURZ SPIRALDYNAMIK®


"Výborná péče a servis a příprava prostředí. Výborné znalosti a schopnost předat. Krásné vyjadřovací schopnosti lektorek. Milá atmosféra. Odjíždím nasycená vším, pohodou, informacemi, laskavostí a přístupem. Děkuji a přeji ať se daří báječně." J.N. 

                                                                                PÁNEVNÍ DNO


"Ocenila jsem názornou ukázku a aplikaci do jednotlivých jógových pozic. Skripta byla zpracována velice pěkně a přehledně." M.F. 

FUNKČNÍ ANATOMIE A BIOMECHANIKA V JÓZE


"Praktická část i ta teoretická byly super. Skvělé byly i možnosti do rehabilitační praxe." M.K. 

SILOVÝ TRÉNINK


"Výtečný profesionální kurz, který nemá chybu. Užitečné praktické odborné informace využitelné v praxi. Dobré vysvětlení problematiky do hloubky. Velmi příjemné a vstřícné lektorky. Děkuji, byl to obohacující seminář" A.T. 

PÁNEVNÍ DNO  


"Doufám, že bude nějaký navazující kurz, ať už o silovém tréninku nebo o výživě a suplementace. Perfektní kurz - moc jsme si to užil! Díky moc." P.M. 

SILOVÝ TRÉNINK


"Moc děkuji za kurz. Bude jistě přínosem nejen v józe, ale jisto jistě i pro další sportovní aktivity, kterým se věnuji. Cvičení krásné. Krásná skripta. Nádherný, zajímavý, poutavý a naprosto profesionální výklad. Moc děkuji." R.P. 

FUNKČNÍ ANATOMIE A BIOMECHANIKA V JÓZE


"Opět skvělé! Překvapilo mne, že i při cvičení pánevního dna lze využít tolika pomůcek. Oběma děkuji za poutavý projev a nenásilný přenos takové dávky informací. Pokračujte ve své práci :) Díky." Š.G. 

PÁNEVNÍ DNO


"Jsem nadšená, protože to vše proběhlo v přátelském duchu a neměla jsem strach se zeptat na cokoli, co mě zajímalo. Děkuji moc!" (anonym*)  

BAREFOOT


"Kurz předčil očekávání, skvěle vysvětlené návaznosti a propojení. Moc oceňuji práci s pánví, kyčlemi a bedry. Vysvětleno zas z jiného a moc obohacujícího pohledu. Velmi zajímavé a pro mě nové cviky." V.P. 

PÁNEVNÍ DNO


"Bylo to celkově super a hodně přínosné. Zopakovat anatomii bylo fajn, ale ještě lepší byla biomechanická část - tomu se ve škole moc nevěnuje, takže jsem se dozvěděla spoustu nových věcí. Praktické části by klidně mohly být delší, dobré bylo, že jsme si mohli vyzkoušet práci s velkým množstvím pomůcek. Závěrečné cvičení byla nečekaná makačka a rozhodně mě to donutilo k určité sebereflexi :). A děkujeme za možnost občerstvení." (anonym*) 

INFORMAČNÍ KURZ SPIRALDYNAMIK®


"Myslím si, že máte problematiku PD nádherně propracovanou a hlavně v návaznostech na celé tělo. Sama teď začínám pracovat s těhulkama a poznávat pánevní dno jako terapeutka i jako pacientka (pracuji zatím sama a měla jsem cyklus terapie metodou Mojžíšové). Takže za mne by takovýto kurz mohl být klidně i více denní s dalšími souvislostmi. Ale i v tomto rozsahu byl úžasný. Moc děkuji." (anonym*) 

                                                                        PÁNEVNÍ DNO


"Líbilo se mi jednoduché podání pochopitelnou formu s názornými příklady. Tyto věci by se měly učit už na základní škole, aby už děti předcházely problémům a budovaly si správné návyky." (anonym*) 

FUNKČNÍ ANATOMIE A BIOMECHANIKA V JÓZE


"Krásná prezentace, velmi přesné, moc přínosné." R.W. 

PILATES POZICE Z POHLEDU FUNKČNÍ ANATOMIE


"Děkuji za spoustu informací. O některých výhodách a přínosech není pochyb, přesto myslím, že dnes už lze koupit obuv bez "nálepky" BF. Děkuji za rozšíření obzorů a změnu mého pohledu. Ale nekoupím si je :-) " Š.G. 

BAREFOOT


"Kurz byl pro mě velmi přínosný. Jsem lektorkou školy pánevního dna a informace z tohoto kurzu jsou pro mě velmi velmi přínosné. Informace mi doplnily mé zkušenosti z praxe a jiný pohled (fyzioterapeutický) mě velmi obohatil. Oceňuji velmi odborný přístup obou lektorek a příjemné, praxí proložené vystupování. Moc děkuji. Bylo to super!" M.V. 

                                                                     PÁNEVNÍ DNO


"Kurz byl velice zajímavý. Bohužel je toto téma tak obsáhlé, že jeden den nestačí. Jsem velice ráda, že se nejednalo o propagandu Barefoot. Obě lektorky (Olga a Jana) trpělivě odpovídaly na naše dotazy. Moc děkuji, určitě vás doporučím" (anonym*)  

BAREFOOT


"Děkuji krásně zpracováno! Krásná skripta - moc oceňuji, oproti jiným kurzům! Možná dobré by bylo více korigovat v praktických částech, občas nejasné, ale vždy pak dovysvětleno. Super pomůcky. Děkuji!" (anonym*) 

PÁNEVNÍ DNO


"Som hrozne rada, že ste zorganizovali túto akciu. Osobne sa mi páčilo zorganizovanie, kedy sa striedala teória a prax a aj tie aktivity boli zaujímavé (kreslenie nohy namiesto toho, aby sme dostali hotový obrázok). Momentálne toho bolo čo sa informácií týká na mně příliš a potrebujem to stráviť =) Super ortoped." L.J.  

INFORMAČNÍ KURZ SPIRALDYNAMIK®


"Super! Nejsem jen jogínka a za mě skvělé poznatky jednoduché na pochopení i mimo obor zdravotnictví. Vše probráno logicky a jasně. A člověk se zde dozví víc než kolikrát za 3 workshopy jinde. Určitě se ještě uvidíme." J.P. 

                                                                           FUNKČNÍ ANATOMIE A BIOMECHANIKA V JÓZE


"Kurz byl veden klidnou a nenásilnou formou. Vše bylo dostatečně ujasněno a vysvětleno. Když někdo něčemu nerozuměl, nemusel si připadat hloupě (jak se jinde občas stává). Poskytnuté informace mi přišly ucelené a dostačující, nebyly probírané zbytečnosti, které by třeba nemusely s danou tématikou souviset. Kurz opouštím obohacená o nové poznatky, postupy a pohledy na danou věc. Jako další plus bych poznamenala, že čas se tu nudně nevlekl, naopak to hrozně rychle (a zábavně) uteklo." (anonym*) 

INFORMAČNÍ KURZ SPIRALDYNAMIK®


"Velmi přínosný informační kurz, hlavně oblast biomechaniky mi hodně objasnila funkci DK. Všichni lektoři byli moc milý a hlavně mě očarovali jejich znalosti. Od tohoto víkendu budu mít trochu jiný pohled na celé vedení práce s pacientem." S.K. 

                                                                  INFORMAČNÍ KURZ SPIRALDYNAMIK®


"Velmi zajímavé poznatky ohledně psychosomatiky. Děkuji za příjemný den a doufám, že se zase někdy uvidíme." (anonym*)  

BAREFOOT


"Kurz předčil mé očekávání hlavně v anatomické, fyziologické a biomechanické části, které perfektně osvětlily následnou problematiku." (anonym*)  

BAREFOOT


"Olga nám přednášela na kurzu pro učitele jógy a musím říct, že její přednáška byla výborná. Nejen, že má výborné znalosti, ale také jako člověk se nám všem velmi líbila. Hledala jsem fyzioterapeuta pro své sportující děti a nyní mám jasno kam zajdeme :-D " R.M. 

FUNKČNÍ ANATOMIE A BIOMECHANIKA V JÓZE


"Chtěla bych mnohokrát poděkovat za úžasný informační kurz Spiraldynamik® - Funkce dolní končetiny. Skvěle přichystané materiály a nadstandardní odborné informace podávané příjemnou a velice srozumitelnou formou, v přátelské atmosféře s příjemným a milým týmem Groofy. Děkuji a vřele doporučuji." J.Š.   

                                                                      INFORMAČNÍ KURZ SPIRALDYNAMIK®


"Kurz zcela nadchl mou představu o konceptu spiraldynamik® a otázku dolní končetiny. Profesionální, ale současně i velmi milé a empatické lektorky. Bezproblémová komunikace a potěšující catering v průběhu celé akce. Jen tak dál, rádi se zúčastníme dalších akcí." P.Z.  

INFORMAČNÍ KURZ SPIRALDYNAMIK®


"Krásný, srozumitelný projev. Téma velmi obsáhlé a co do informací vyčerpávající" (anonym*)  

BAREFOOT


"Moc děkuji za skvělý a PŘÍNOSNÝ kurz. Líbí se mi propojení biomechaniky, názorných ukázek a praktických cvičení." J.K.

INFORMAČNÍ KURZ SPIRALDYNAMIK®


                                                          *anonym - reference účastníka kurzu, který se v závěrečném dotazníku nepodepsal.