Průvodce péčí po císařském řezu - PDF

PDF VERZE

Tento průvodce vznikl, aby už žádná jizva po císařském řezu nezůstala neopečovaná kvůli nevhodným informacím, se kterými se ženy po porodu stále setkávají.

Věříme, že síla se skrývá v jemnosti. Šetrný přístup, který nám dává smysl a který se ukázal jako účinný skrze zkušenost stovek žen, je v mnohém odlišný. Na jizvu a na sebe netlačíme, nikdy nejdeme přes bolest a velkou pozornost dáváme také tomu, jak se cítíme.

Věříme, že jizva má své emoce, které je potřeba ošetřit stejně jako tělo. Přejeme si, abyste si z tohoto průvodce vybrala informace, se kterými souzníte. Buďte k sobě jemná a laskavá. Postupujte pomalu, trpělivě, krůček po krůčku.

Uvidíte, že výsledky se brzy dostaví.

Tištěnou variantu Průvodce péčí po císařském řezu si můžete objednat na našem e-shopu za symbolickou cenu pokrývající výdaje na tisk. Prvních 1 000 tištěných jsme rozdali zdarma do více než 60 českých a slovenských porodnic.

Brožura je zdarma ke stažení v PDF NA KONCI STRANY!

Brožuru v PDF, prosím, neobjednávejte, ale rovnou stáhněte na konci této strany. 

Zboží lze fakturovat v eurech do SR. U plateb bankovním převodem ze SR bude k celkovému nákupu účtován manipulační poplatek 5 EUR (strháván bankou za mezinárodní platbu).

0,00 Kč

BROŽURU v PDF, prosím, NEOBJEDNÁVEJTE - ale stáhněte na odkazu níže...