Polštářek Mramor ZASHA®

NOVINKA

Vytvořili jsme pro vás jedinečnou věc - nahřívací, chladící a masážní polštářek ZASHA® s hroznovými peckami. Hroznové pecky jsou velmi jemné a přizpůsobivé, nedráždí a jsou vhodné i pro malá miminka. Současně skvěle drží teplo či chlad a všechny pecky, které používáme jsou tady od nás z Moravy*. Polštářek můžete nahřívat v troubě**, mikrovlnce*** nebo na topení a stejně tak jej můžete chladit v lednici či krátce v mrazáku.

Polštářek může být pomocníkem při nahřívaní a zavinutí současně, během MENSTRUAČNÍ bolesti, ovulační bolesti, ENDOMETRIÓZE, bolesti BEDER, křížové kosti, kostrče... Užijete jej také PŘI PORODU pro nahřívání beder, křížové kosti a SI kloubů.

Samostatný pytlík můžete použít kdykoliv a pro celou svou rodinu a navíc malé hroznové pecky jsou ideální pro MIMINKA a děti (netlačí, nejsou ostré ani hrubé). Využijete tak pytlík i po porodu k nahřívání bříška při dětských "kolikách".

Skvěle se hodí i pro mladé dívky, které mají bolestivou menstruaci (tady, prosím, vždyhledejte příčinu - doporučujeme najít si fyzioterapeutku se zaměřením na tuto problematiku - VIZ NAŠE MAPA, protože bolestivá menstruace NENÍ NORMÁLNÍ) a nahřívání používejte pouze pro tišení symptomů jako je bolest, napětí apod.

Polštářky jsou ručně šité v chráněné dílně u Brna. 


*Rozměr pytlíčku je 22 x 11 cm, váha jadérek kolem 300 g.

**Pro nahřívání v mikrovlnné troubě volte výkon do 600 W.

***Pro nahřívání v troubě (klasické i horkovzdušné) volte teplotu do 100°C.

350,00 Kč
Skladem