reboza

Reboza

Pravá mexická reboza vhodná pro terapii. Všechna reboza jsou ručně tkána ze 100% bavlny v mexické dílně v oblasti Oaxaca. Na základě vlastní zkušenosti vybíráme reboza, se kterými se příjemně pracuje (nejsou těžká), jsou komfortní pro klienty (jsou bavlněná, barvena přírodními barvivy, z biologicky rozložitelných materiálů, příjemná pro kůži). Přesto si tato reboza zachovávají vysokou pevnost a kvalitu pro zajištění bezpečnosti práce.

Z každého reboza jsme zaplatili 200 Kč nad rámec oficiální prodejní ceny, abychom podpořili mexické tkalce a tkadleny. Podporujete tak spolu s námi poctivý obchod, ruční práci a sociální úroveň zaměstnanců tradičních řemeslných dílen.

"Nekupujete pouze rebozo, ale podporujete udržitelnost původních mexických kultur a komunit."Cena běžné délky reboza (260 cm - 280 cm) je 1.890 Kč nebo 85 EUR.

U plateb bankovním převodem ze SR bude účtován manipulační poplatek 5 eur (strháván bankou za mezinárodní platbu). Pruhovaná reboza - to je to pravé Mexiko, barvy všude kam se podíváš.

Tato reboza jsou ta nejpraktičtější reboza k porodům! Objeví se skvrnka, která nejde zcela vyprat? Nevadí, tato reboza se postarají o to, že se tím nemusíte trápit. Pořád budou vypadat skvěle a reprezentativně. Velmi vhodná jsou tedy pro porodní asistentky k porodům, pro porodnice na porodní sály a pro duly.


PARAMETRY

Délky celých reboz: 2,9 m až 3,4 m

Délky tkané plochy: 2,6 m až 3,0 m (uvedeno u každého reboza)           

Šířky: 58 - 80 cm (uvedeno u každého reboza )                  

 Materiál: 100% bavla

Všechna reboza jsou ručně tkaná, proto se vzory i rozměry mohou mezi jednotlivými kusy maličko lišit. Co kus, to prostě originál a které k Vám má patřit, to k Vám příjde ;) 

Původ reboz: dílna Antama, oblast Oaxaca, Mexiko

Zásady dílny: ruční práce, rodinný a přátelský obchod, biologicky rozložitelné materiály, malovýroba, přírodní barviva


CO KUS TO ORIGINÁL

Prosíme, berte na vědomí, že barva reboza se může maličko lišit od fotografie (ne vždy se podaří barva zachytit přesně). Pokud je pro Vás konkrétní odstín zásadní, prosíme, napiště nám a pošleme Vám další fotografie, případně barvu více popíšeme. Je naším přáním, abyste si s rebozem od začátku skvěle rozuměli.


ÚDRŽBA

DOPORUČUJEME: prát max. na 40°C, sušit reboza ve stínu a vyvěšená a teplotu žehlení volit do 150°C

NEDOPORUČUJEME: šátky bělit a sušit v bubnové sušičce


OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ

* Na níže uvedeném odkazu máte možnost seznámit se s podmínkami zpracování Vašich osobních údajů a se zásadami ochrany Vašich osobních údajů společností GrooFy. Odesláním přihlášky s těmito smluvními podmínkami souhlasíte, ovšem máte právo kdykoliv od těchto smluvních zásad odstoupit dle pokynů uvedených v níže přiloženém dokumentu.

** Na níže uvedeném odkazu máte možnost seznámit se s všeobecnými obchodními podmínkami společnosti GrooFy. Odesláním přihlášky s těmito všeobecnými obchodními podmínkami souhlasíte.


reboza