Půjčovna reboz

Na této stránce máte možnost zapůjčit si originální mexické rebozo na dobu, kterou potřebujete, s minimální délkou zapůjčení 1 měsíc a maximální 4 měsíce (v případě potřeby lze dobu zapůjčení individuálně prodloužit)

Ceny půjčovného 
půjčení reboza pouze na 1 měsíc (31 dní) .... 350 Kč
půjčení reboza na 2 měsíce .... 250 Kč/měsíc
půjčení reboza na 3 až 4 měsíce .... 200 Kč/měsíc

Podmínky půjčení 
Rebozo, které si vyberete a objednáte v objednávkovém formuláři (viz níže) Vám zašleme zásilkovnou či balíkovnou oproti vratné záloze 1.890 Kč za rebozo (rebozo je také možné si vyzvednout osobně na kurzu nebo na adrese Syrovice 419, obec Syrovice - 10 km od Brna). Tato záloha slouží jako pojistka pro nás v případě, že by žena rebozo ztratila, zničila nebo s námi přestala komunikovat. 

Po ukončení zápůjčky se celková cena půjčovného z této zálohy odečte a zbylou částku vrátíme ženě zpět na účet či v hotovosti (podle zaslání šátku zpět kurýrní službou či osobního předání). 

Příklad ... žena zaplatí při zapůjčení zálohu 1.890 Kč za jedno rebozo, které si půjčí na 3 měsíce. 
Celková cena půjčovného tak bude 3x 200 Kč, tedy 600 Kč. 
Tato cena se na konci zápůjčky odečte z uhrazené zálohy (1.890 Kč - 600 Kč) a ženě tak vrátíme 1.290 Kč na zpět.
V případě, že bude odevzdané rebozo špinavé či trvale poškozené, bude stržena ze zálohy adekvátní částka jako kompenzace za znehodnocení či nedodržení podmínek půjčovny.

Odeslání reboza

Odeslání reboza směrem k Vám hradíme v rámci ČR MY! (je pro Vás tedy zdarma) a naopak zase VY hradíte jeho návratV obou případech si volíte způsob dopravy a to buď zásilkovnou nebo balíkovnou. 

Pro vrácení reboza zásilkovnou, volte, prosím, jednu z poboček:

Roso Cosmetics, Masarykova 515, Rajhrad 664 61

Zdravý koutek, Štefánikova 950, Rajhrad 664 61

Pro vrácení reboza balíkovnou, volte, prosím, pobočku:

Jelínkova trafika, Masarykova 48, Rajhrad 664 61

Údržba reboza 

Rebozo od nás obdržíte oprané a proto Vás požádáme, abyste jej před zasláním zpět k nám také oprala a vhodným způsobem usušila. Doporučujeme prát reboza max. na 40°C, sušit ve stínu vyvěšená. Reboza lze žehlit s teplotou do 150°C.

Není dovoleno používat aviváž a reboza jakkoliv bělit a sušit v bubnové sušičce!!


U plateb bankovním převodem ze SR bude účtován manipulační poplatek 5 eur (strháván bankou za mezinárodní platbu). 


NABÍDKA REBOZ K ZAPŮJČENÍ


              FORMULÁŘ PRO ZAPŮJČENÍ REBOZA

Prosíme, berte v potaz, že půjčovaná reboza nejsou reboza nová. Přesto, že rebozo obdržíte oprané, může jevit známky používání s drobnými kosmetickými vadami. Reboza jsou však vždy plně funkční, bez děr, párání a jiných závažných poškození. 


* Na níže uvedeném odkazu máte možnost seznámit se s podmínkami zpracování Vašich osobních údajů a se zásadami ochrany Vašich osobních údajů společností GrooFy. Odesláním přihlášky s těmito smluvními podmínkami souhlasíte, ovšem máte právo kdykoliv od těchto smluvních zásad odstoupit dle pokynů uvedených v níže přiloženém dokumentu.