Půjčovna šátků

Na této stránce máte možnost zapůjčit si trojcípé zavinovací šátky na dobu, kterou potřebujete, s minimální délkou zapůjčení 1 měsíc a maximální 4 měsíce (v případě potřeby lze dobu zapůjčení individuálně prodloužit)

Ceny půjčovného 
půjčení šátku pouze na 1 měsíc (31 dní) .... 250 Kč
půjčení šátku na 2 měsíce .... 180 Kč/měsíc
půjčení šátku na 3 až 4 měsíce .... 150 Kč/měsíc

Podmínky půjčení 
Šátek, který si vyberete a objednáte v objednávkovém formuláři (viz níže) Vám zašleme zásilkovnou či balíkovnou oproti vratné záloze 1.100 Kč za šátek (šátek je také možné si vyzvednout osobně na kurzu nebo na adrese Syrovice 419, obec Syrovice - 10 km od Brna).  Tato záloha slouží jako pojistka pro nás v případě, že by žena šátek ztratila, zničila nebo s námi přestala komunikovat. 

Po ukončení zápůjčky se celková cena půjčovného z této zálohy odečte a zbylou částku vrátíme ženě zpět na účet či v hotovosti (podle zaslání šátku zpět kurýrní službou či osobního předání). 

Příklad ... žena zaplatí při zapůjčení zálohu 1.100 Kč za jeden šátek, který si půjčí na 3 měsíce. 
Celková cena půjčovného tak bude 3x 150 Kč, tedy 450 Kč. 
Tato cena se na konci zápůjčky odečte z uhrazené zálohy (1.100 Kč - 450 Kč) a ženě tak vrátíme 650 Kč na zpět.
V případě, že bude odevzdaný šátek špinavý či trvale poškozený, bude stržena ze zálohy adekvátní částka jako kompenzace za znehodnocení či nedodržení podmínek půjčovny.


Odeslání šátku

Odeslání šátku směrem k Vám hradíme v rámci ČR MY! (je pro Vás tedy zdarma) a naopak zase VY hradíte jeho návratV obou případech si volíte způsob dopravy a to buď zásilkovnou nebo balíkovnou. 

Pro vrácení reboza zásilkovnou, volte, prosím, jednu z poboček:

Roso Cosmetics, Masarykova 515, Rajhrad 664 61

Zdravý koutek, Štefánikova 950, Rajhrad 664 61

Pro vrácení reboza balíkovnou, volte, prosím, pobočku:

Jelínkova trafika, Masarykova 48, Rajhrad 664 61

Údržba šátku 

šátek od nás obdržíte opraný a vyžehlený a proto Vás požádáme, abyste jej před zasláním zpět k nám také oprala a vyžehlila. Doporučujeme prát šátky na 60°C a sušit ve stínu.

Není dovoleno šátky bělit !!


U plateb bankovním převodem ze SR bude účtován manipulační poplatek 5 eur (strháván bankou za mezinárodní platbu). 


NABÍDKA ŠÁTKŮ K ZAPŮJČENÍ

Všechny šátky jsou ze 100% bavlny, jsou tedy neelastické. 

Jsou zakončeny do trojcípého tvaru pro komfortnější úvaz. 

Délka šátků je 5 m a šířka 35 cm. 


              FORMULÁŘ PRO ZAPŮJČENÍ ŠÁTKU

Prosíme, berte v potaz, že půjčované šátky nejsou šátky nové. Přesto, že šátek obdržíte opraný a vyžehlený, může jevit známky nošení s drobnými kosmetickými vadami. Šátky jsou však vždy plně funkční, bez děr, párání a jiných závažných poškození. 


* Na níže uvedeném odkazu máte možnost seznámit se s podmínkami zpracování Vašich osobních údajů a se zásadami ochrany Vašich osobních údajů společností GrooFy. Odesláním přihlášky s těmito smluvními podmínkami souhlasíte, ovšem máte právo kdykoliv od těchto smluvních zásad odstoupit dle pokynů uvedených v níže přiloženém dokumentu.