Trojcípé zavinovací šátky

Ručně šité trojcípé šátky pro těhotenské i poporodní zavinování. Šátky jsou šité v Česku ve spolupráci s porodní asistentkou Aničkou Kohutovou z kvalitních materiálů.

Šířka: průměrně 35 - 38cm.                           

Délka: většina přes 4m (průměrně 4,3m), šátky na fotce ovázané konopnou šňůrkou jsou nejdelší a mají 5m.

Materiál a hrubost látky jsou popsány u každého šátku. Všechny šátky jsou neelastické (nepružné).

Jednotná cena: 1.100 Kč/kus

Myslete, prosím, na to, že saténové šátky jsou sice jedny z nejkrásnějších, ale díky svému hladkému povrchu mohou více klouzat. Pro silnou podporu, zvláště u pokročilejších těhotenství, doporučujeme šátky bavlněné a lněné. 


Omlouváme se, momentálně máme velkou část trojcípých šátků vyprodánu. Právě jsme v procesu šití nových šátků a brzy budete moci zase objednávat. Můžeme už nyní přislíbit, že přibudou nové barvy 5 metrových šátků.  

Děkujeme za pochopení a váš velký zájem o naše šátky. ÚDRŽBA

DOPORUČUJEME: prát max. na 40°C, sušit ve stínu a teplotu žehlení volit do 150°C

NEDOPORUČUJEME: šátky bělit a sušit v bubnové sušičce


OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ


* Na níže uvedeném odkazu máte možnost seznámit se s podmínkami zpracování Vašich osobních údajů a se zásadami ochrany Vašich osobních údajů společností GrooFy. Odesláním přihlášky s těmito smluvními podmínkami souhlasíte, ovšem máte právo kdykoliv od těchto smluvních zásad odstoupit dle pokynů uvedených v níže přiloženém dokumentu.

** Na níže uvedeném odkazu máte možnost seznámit se s všeobecnými obchodními podmínkami společnosti GrooFy. Odesláním přihlášky s těmito všeobecnými obchodními podmínkami souhlasíte.