Průvodce péčí po císařském řezu

K OLEJOVÉMU SÉRU - TIŠTĚNÁ VERZE ZDARMA

Tento průvodce vznikl, aby už žádná jizva po císařském řezu nezůstala neopečovaná kvůli nevhodným informacím, se kterými se ženy po porodu stále setkávají.

Brožura má 50 stran s mnoha QR kódy, které Vás přenesou na instruktážní videa a naučí Vás jak masírovat, ošetřovat, zavinovat do šátku a mnoho dalšího.

Věříme, že síla se skrývá v jemnosti. Šetrný přístup, který nám dává smysl a který se ukázal jako účinný skrze zkušenost stovek žen, je v mnohém odlišný. Na jizvu a na sebe netlačíme, nikdy nejdeme přes bolest a velkou pozornost dáváme také tomu, jak se cítíme.

Věříme, že jizva má své emoce, které je potřeba ošetřit stejně jako tělo. Přejeme si, abyste si z tohoto průvodce vybrala informace, se kterými souzníte. Buďte k sobě jemná a laskavá. Postupujte pomalu, trpělivě, krůček po krůčku.

Uvidíte, že výsledky se brzy dostaví.

Tištěnou variantu Průvodce péčí po císařském řezu si můžete objednat na našem e-shopu za symbolickou cenu pokrývající výdaje na tisk. Prvních 1 000 tištěných jsme rozdali zdarma do více než 60 českých a slovenských porodnic.

Brožura je zdarma ke stažení v PDF.

Zboží lze fakturovat v eurech do SR. U plateb bankovním převodem ze SR bude k celkovému nákupu účtován manipulační poplatek 5 EUR (strháván bankou za mezinárodní platbu).

Zvolte si variantu:

Cena od 25,00 Kč

Každá chvíle, kdy své jizvě dopřejete pár něžných doteků, se brzy otiskne nejen do jejího vzhledu, ale i toho, jak vám s ní ve vašem těle bude. Vaší součástí bude už napořád, tak si ji hýčkejte.

  • ve skleněné lahvičce s kapátkem

  • bez přidaných parfémových složek, které by dráždily vaši pokožku nebo citlivý čich vašeho miminka

  • veganské složení – pouze přírodní rostlinné oleje 


Použití:

  1. Nejprve oblast jizvy navlhčete vodou nebo hydratačním gelem.

  2. Poté do ní jemně vmasírujte 2 až 3 kapky olejového séra, dokud se do pokožky úplně nevstřebá.

  3. Olejové sérum používejte každý den alespoň jednou, ideálně však vícekrát.

  4. Nezapomeňte hojení jizvy podpořit také jinak.


Olejové sérum lze používat až na zacelenou jizvu, tedy zhruba 3 až 4 týdny po porodu císařským řezem.

INCI: Caprylic/Capric Triglyceride*, Prunus Amygdalus Dulcis Oil***, Ricinus Communis Seed Oil***, Macadamia Ternifolia Seed Oil**, Argania Spinosa Kernel Oil**, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil***, Simmondsia Chinensis Seed Oil**, Olea Europaea Fruit Oil**, Hypericum Perforatum Flower Extract**, Calophyllum Inophyllum Seed Oil**, Helichrysum Italicum Flower Oil, Punica Granatum Flower Extract*, Rosa Canina (Rosehip) Seed Extract**, Schizandra Sphenanthera (Schisandra) Fruit Extract**, Retinyl Palmitate, Tocopherol*. *Certif. COSMOS, ECOCERT. **BIO, organic, ***LZS (lisovaný za studena).