REFERENCE

ZPĚTNÉ VAZBY OD NAŠICH KLIENTŮ Z KURZŮ & E-SHOPU & PŮJČOVNYDobrý den Oli, jsem moc ráda za půjčení reboza, hrozně moc mi v těhotenství pomohlo, takže ještě jednou moc děkuji za jeho půjčení :). 

Šárka V. 

Děkuji, rebozo mi hrozně zjednodušilo a zpříjemnilo porod,  na prvorodičku malej vyklouzl jak po másle. Ještě jednou děkuji za hezký přístup a rady při zapůjčení reboza.

Daniela B. 

Rebozo jsem si nemohla vynachválit, zachránilo mi zada v posledním trimestru, takže moc děkuji za zapůjčení.

Veronika Č.


Nikdy jsem snad nezažila takovou úlevu, jako po zavázání vašeho šátku. Líbí se mi i jako módní doplněk, ráda jej nosím a ukazuji všem. A sklízím za něj samé pochvaly od okolí. Díky za to, co děláte!

Lenka M. 

Šátek je super, oproti bederními pásu mnohem příjemnější, při menstruaci to teplo je boží (teď jsem koukala, že to máte ještě vychytanější), ještě ladím jeho používání v pohybu, tam mi trochu klouže.

Míša B. 

Šátky jsou úžasný. Vzkaz velmi milý. Velká spokojenost a moc děkuji za zaslání. Jsem za Vas a paní Kohutovou moc vděčná.

Dana Š.  


Jste holky úžasné, obdivuji vás i vaše znalosti. Bylo u vás moc příjemně a i za celou organizaci máte můj obdiv a poděkování, že může člověku při vzdělávání se být hezky.

Veronika B. 

Chtěla bych Vám moc poděkovat za možnost být na kurzu jako model. Bylo to pro mě velmi přínosné a užila jsem si to. Ráda bych poděkovala i paní fyzioterapeutce z Českých Budějovic. Po laparotomické operaci jsem měla mezi dělohou a močovým měchýřem hematom - dle slov lékařů se postupně vstřebával. Způsoboval pocit, jako bych si při močení ještě pěstí tlačila na močový měchýř - nic bolestivého, ale lehce obtěžujícího. Chodím pravidelně na akupunkturu, fyzioterapie, ale až od včerejšího setkání je to v pořádku. Tlak zmizel a já zůstala v úžasu, jak moc šikovné jste. Ještě jednou moc děkuji.

Barbora F.  


Dobrý den, tuto sobotu jsem se účastnila úvodního kurzu týkajícího se pánevního dna, a tímto bych Vám chtěla vyjádřit velké poděkování! Pochval není nikdy dost a vy jste v sobotu uspořádaly výborný kurz se super informacemi, praktickou ukázkou, skvělou atmosférou a pěkným zázemím. Moc děkuji i za možnost účastnit se a snad na viděnou někdy jindy.

Žaneta B.