Manual Therapy for the Prostate

Jean-Pierre Barral

Pro fyzioterapeuta je člověk neoddělitelný celek, jehož fyziologicky fungující systémy jsou nezbytné pro homeostázu a dobré zdraví. Každý kloub, každý orgán a tkáň si zaslouží naši péči a pozornost. 

Díky jednoduchým, účinným a neinvazivním technikám uvedeným v této knize, můžeme pomoci vyřešit funkční problémy s prostatou. Tato kniha je plodem každodenní klinické zkušenosti. Manuální terapie prostaty založená na anatomii a fyziologii poskytuje jednoduchou odpověď na složitou patologii. Tato kniha je jedním z klíčů, jak mužům přinést úlevu.


IHNED K ODESLÁNÍ

Knihu vám odesíláme z ČR, v ceně jsou tak zahrnuty:

  • poštovné ze zahraničí mimo EU

  • importní daň 21% z ceny knihy

  • celní poplatky

Nic z výše uvedeného už NEHRADÍTE!

Celní a dovozní položka je k nákupu této knihy z naší strany dotovaná (činí na knihu 800 Kč). Podmínkou této nabídky je ovšem nákup dalšího titulu z edice od the Barral Institute. V případě, že tedy tuto knihu kupujete ještě s jinou od J.P. Barrala, máte možnost ji nakoupit za 700 Kč. Pokud knihu kupujete samostatně, platí cena 1.500 Kč. 

Zboží lze fakturovat v eurech do SR. U plateb bankovním převodem ze SR bude k celkovému nákupu účtován manipulační poplatek 5 EUR (strháván bankou za mezinárodní platbu).

Zvolte si variantu:

Cena od 700,00 Kč