Folklór ZASHA® - zavinovací šátek / modrá & růžová & oranžová

3 m, 5 m, varianta: kapsa s nahřívacím polštářkem

Zavinovací podpůrný šátek s trojcípým zakončením pro ten nejpříjemnější úvaz. Šátek je vhodný pro podporu těhotenského bříška, po porodu jako podpora zavinutí pánve i dělohy a jako prevence i léčba diastázy, dále po operaci včetně porodu císařským řezem. Výborný je také při menstruačním dyskomfortu, v době ovulace, při bolestech zad či v době klimakteria.

Varianta také s kapsičkou a nahřívacím/chladícím pytlíkem s hroznovými peckami. Hroznové pecky jsou velmi jemné a přizpůsobivé, nedráždí tak a jsou vhodné i pro malá miminka. Současně skvěle drží teplo či chlad a všechny pecky, které používáme jsou tady od nás, z Moravy. Více informací najdete níže.

VIDEA pro zavinutí najdete zdarma na konci této strany. 

Pomůže s:

úlevou od bolesti zad

- úlevou od bolesti pánve

- zajištěním správné polohy miminka v těhotenství

- regenerací diastázy

- lepším hojením jizvy

- lepší peristaltikou střev a zmírněním zácpy


barva: tmavě modrý až antracitový základ s vkusně barevným růžovo-oranžovým vzorem ptáků a rostlin

materiál: 100% atlasová bavlna, tzv. bavlna-satén

délka: 3-5m, šířka: 32-35 cm, gramáž: 130 g/m2 

ručně šito v ČR, trojcípé zakončení

Zboží lze fakturovat do SR, cena 50 EUR. U plateb bankovním převodem ze SR bude účtován manipulační poplatek 5 EUR (strháván bankou za mezinárodní platbu). 


Zvolte si variantu:

Cena od 900,00 Kč

ÚDRŽBA

DOPORUČUJEME: prát max. na 40°C, sušit ve stínu a teplotu žehlení volit do 150°C

NEDOPORUČUJEME: šátky bělit a sušit v bubnové sušičce

Design šátku je registrován jako průmyslový vzor Společenství (RCD) pod reg. č. 015059347 zapsaný u Úřadu Evropské unie pro duševní vlastnictví platným na celém území Evropské unie. Stejně tak označeZASHA je přihlašováno jako slovní ochranná známka pod č. 019021443 u Úřadu Evropské unie pro duševní vlastnictví platné na celém území Evropské unie


NAHŘÍVACÍ & CHLADÍCÍ POLŠTÁŘKY

Vytvořili jsme pro vás jedinečnou věc - kompletní úlevovou sadu: zavinovací šátek, který má kapsičku a pytlík s hroznovými peckami od nás z Moravy*. Pytlík perfektně pasuje přímo do kapsičky a je ve stejném designu jako šátek. Polštářek můžete nahřívat v troubě**, mikrovlnce*** nebo na topení a stejně tak jej můžete chladit v lednici či krátce v mrazáku

Takový pytlíček Vám tedy bude pomocníkem při nahřívaní a zavinutí současně, během MENSTRUAČNÍ bolesti, ovulační bolesti, ENDOMETRIÓZE, bolesti BEDER, křížové kosti, kostrče... Užijete jej také PŘI PORODU pro nahřívání beder, křížové kosti a SI kloubů. 

Samostatný pytlík můžete použít kdykoliv a pro celou svou rodinu a navíc malé hroznové pecky jsou ideální pro MIMINKA a děti (netlačí, nejsou ostré ani hrubé). Využijete tak pytlík i po porodu k nahřívání bříška při dětských "kolikách". 

Skvěle se hodí i pro mladé dívky, které mají bolestivou menstruaci (tady, prosím, vždy hledejte příčinu - doporučujeme najít si fyzioterapeutku se zaměřením na tuto problematiku - VIZ NAŠE MAPA, protože bolestivá menstruace NENÍ NORMÁLNÍ) a nahřívání používejte pouze pro tišení symptomů jako je bolest, napětí apod.


*Rozměr pytlíčku je 22 x 11 cm, váha jadérek kolem 300 g.

**Pro nahřívání v mikrovlnné troubě volte výkon do 600 W.

***Pro nahřívání v troubě (klasické i horkovzdušné) volte teplotu do 100°C.


VIDEO - ZAVINUTÍ DO ŠÁTKU


MENSTRUACE & OVULACE

TĚHOTENSTVÍ

PO PORODU

PO CÍSAŘSKÉM ŘEZU

SROVNÁNÍ ŠÁTKU & REBOZ